Online rezervace

Relax


Nechte se u nás hýčkat

Využijte naší nabídku zkrášlujících a relaxačních procedur přímo v hotelu Panská. Masáže a koupele doporučujeme rezervovat při rezervaci pobytu.


Na výběr máte z několika druhů masáží, které tělo dokonale uvolní a zregenerují. Zkušené masérky vám nabídnou vhodnou proceduru včetně zábalu. Pro dámy zajistíme služby kosmetičky.

Nechte se hýčkat a dopřejte si některou z našich ozdravných kúr. Pravidelně připravujeme i zvýhodněné balíčky a sezonní nabídky. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.


Masáže


Doba trvání Cena
Relaxační masáž krku a šíje

Relaxační masáž krku a šíje

Masáž, kterou by si měl dopřát pravidelně každý z nás. V dnešní době, kdy téměř každý tráví příliš dlouhou dobu u počítače a v autě na cestách, je tato masáž hotovým balzámem. Uvolňuje blokády nahromaděné v oblastní krční a hrudní páteře a pomáhá tak od bolesti hlavy a k celkovému pocitu uvolnění.

Doporučení:
Uvolňuje napětí v horní oblasti zad, pomáhá napravovat blokády způsobené především špatným držením těla a dává nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Masér provádí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné látky ve svalech.

30 min 220 Kč
Relaxační masáž krku, zad a šíje

Relaxační masáž krku, zad a šíje

Jednoznačně nejoblíbenější masáž. Pomáhá povzbudit tělo a uvolnit zatuhlé svaly, které vznikají především díky nadmíře stresu, špatnému držení těla i jednostranné zátěži. Masáž zad, krku a šíje Vás pozitivně naladí a uvolní, vychutnat si tak můžete báječný pocit relaxace!

Doporučení:
Vhodná pro všechny, kteří si potřebují odpočinout a nabrat nové síly, pro ty, kteří trpí bolestmi zad z jednostranného pohybu a uvolnit vzniklé blokády. Užijte si báječnou relaxaci a odpočinek při této masáži!

30 min 350 Kč
Relaxační masáž celotělová

Relaxační masáž celotělová

Doporučujeme pro dokonalý odpočinek! Celotělová relaxační masáž vonnými oleji s přírodními esencemi vám poskytne jedinečný zážitek plný odpočinku a uvolnění, zároveň vás pozitivně naladí. Vaše tělo pak s požitkem zjistí, jaké je to se opět volně nadechnout.

Doporučení:
U masáží je vhodné nespěchat, z toho důvodu bychom vám celotělovou masáž vřele doporučili. Nejen vaše záda, ale i nohy a ruce si potřebují odpočinout a nabrat nové síly. Sami poznáte, jakým úžasným požitkem tato masáž je!

60 min 650 Kč
Aromaterapeutická masáž zad

Aromaterapeutická masáž

Masáž zad, využívající vonné silice a oleje, je skvělým terapeutickým prostředkem pro mysl i tělo. Pomáhá povzbudit nebo stabilizovat psychiku člověka, zároveň vhodně zvoleným olejem můžeme docílit mnohem většího účinku při řešení blokád a únavy těla.

Doporučení:
Pro ty, kteří trpí stresem, nespavostí, velkou únavou či vleklými tělesnými potížemi, jako jsou například velmi časté bolesti hlavy. Pomáhá tedy především při přetížení organismu.

45 min 530 Kč
Masáž zad lávovými kameny

Masáž zad lávovými kameny

Masáž horkými kameny a přikládání drahých kamenů na tělo bylo oblíbené již u mnoha kultur Asie i Střední Ameriky. Vysoce kvalitní vulkanické kameny, které pro masáž používáme, dokonale prohřejí organismus, uvolní svaly a klouby, dodají energii a stimulují krevní oběh. Teplo uvolňující se při masáži z kamenů dokonale zbaví tělo stresů a škodlivých látek a poskytuje hlubokou relaxaci.

Doporučení:
Působí blahodárně na zatuhlé svalstvo a klouby, pomůže vám od křečí, stresu, migrén i nespavosti. Je dokonalým pomocníkem pro stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému. Prohřeje celý organismus a tělu dodá energii.

45 min 530 Kč
Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel

Reflexní terapie patří už několik tisíc let k základním pilířům alternativní medicíny. Je to jednoduchá metoda, přitom však svými účinky vysoce účinná při diagnostice a následného řešení zdravotních problémů. Reflexní terapie založená na reflexních bodech na chodidlech a dlaních, které odpovídají daným orgánům našeho těla.

Doporučení:
Reflexní terapie výrazně ovlivňuje činnost lymfatického a imunitního systému. Tuto masáž je vhodné provádět téměř při jakýchkoliv potížích od nespavosti, únavy až po potíže s kůží a chronickými chorobami. Může pomoci tam, kde jiné metody neúčinkují – při potížích, kde léčba chemickými preparáty není vhodná nebo v případech, kdy je organismus oslaben dlouhodobým užíváním léků. Masáž chodidel a mačkání reflexních plošek navíc působí velmi příznivě na psychiku člověka.

30 min 320 Kč
Skořicový detoxikační peeling a zábal zad s částečnou masáží

Skořicový detoxikační zábal zad a peeling s částečnou masáží

Nechejte se hýčkat a dopřejte svému tělu dokonalý detox v podobě skořicového zábalu a částečné masáže zad! Skořice Vaše tělo krásně prohřeje a pomůže vám zbavit tělo škodlivých látek. Podporuje cirkulaci krve a látkovou výměnu.

45 min 590 Kč
Bahenní zábal zad z Mrtvého moře s částečnou masáží

Bahenní zábal zad z Mrtvého moře s částečnou masáží

Základem této procedury jsou naprosto jedinečné vlastnosti bahna, pocházejícího z Mrtvého moře. Díky svému složení dokáže vaši pokožku vyživit, dodat jí minerály a důkladně pokožku vyčistit. Bahenní zábal aktivuje látkovou výměnu a podporuje cirkulaci krve.

45 min 590 Kč

Koupele


Doba trvání Cena
Rašelinová koupel 45 min 590 Kč os
Detoxikační koupel 30 min 460 Kč os
Aromaterapeutická koupel (bez bublinek) 30 min 360 Kč os
Perličková koupel 45 min 440 Kč os
Perličková koupel aromaterapeutickým olejem                          45 min 490 Kč os

Kosmetika

Kosmetické služby provádíme na přání hosta v hotelovém kosmetickém studiu či v 300 metrů vzdáleném salónu naší kosmetičky.


Doba trvání Cena
Minikurz líčení

Ukázka líčení na běžný pracovní den,kde Vám vizážistka ukáže praktické tipy a poradí, jak si vybrat vhodné produkty pro Vaši pleť a sami si vyzkoušíte techniku ,,nahého líčení,,.

90 min 450 Kč
Pečuj o sebe s Alcinou

Kosmetička Vám poradí,jak správně pečovat o svou pleť během celého roku, jak se decentně nalíčit a osobně vyzkoušíte produkty německé kosmetiky Alcina. Na závěr lehké líčení a sada vzorků zn. Alcina.

90 min 450 Kč
Relaxace s Alcinou

Relaxační ošetření pleti, dle ročního období a typu pleti. Naše kosmetička vybere produkty a postupy Vám ušité na míru.

90 min 450 Kč
Základní ošetření

Povrchové a hloubkové čištění, peeling, úprava obočí, maska, závěrečný krém.

60 min 290Kč
Relaxační ošetření

Základní ošetření, masáž obličeje a dekoltu.

90 min 390 Kč
Relaxační ošetření plus 90 min 480 Kč

ALCINA
Značka ALCINA nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky.
Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů.
Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí.
Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny.
ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další.
Externě nabízíme tyto další služby
Prodej kosmetiky ALCINA
Epilace
Modelace nehtů
Vizážistické služby
Solárium Ergoline
Kadeřnické služby