SVATEBNÍ OBŘAD NA ZÁMKU BECHYNĚ

U svatebních obřadů vždy počítáme s počasím, které svatbám přeje, ale pro jistotu nabízíme vždy i variantu při nepřízni počasí.

Zámecký park / zámecká kaple, 14.900.- Kč

Rozsáhlý anglický zámecký park s dechberoucím výhledem na údolí řeky Lužnice a potoku Smutná. Romantické prostředí pro obřad pod širým nebem. 
Do zámecké kaple svatebčané a jejich hosté přicházejí nejstarším sálem zámku, který je zdobený pískovcovým sloupem v podobě stromu.

Zámecký park / zámecká galerie, 29.000.- KČ

Prosluněný sál s dekorací nejrozsáhlejsí sbírky dětských portrétů šlechty, která na Bechyni v minulosti žila. Řekněte si své ano v tomto jedinečném sále s romantickou atmosférou, který je součástí prohlídkové trasy. 

Zámecký park / Vokův sál, 29.000.- KČ

Skvostný sál, který se nachází přímo na zámku Bechyně, již hostil mnohé svatby a hostiny. Také tu nejslavnější svatbu 14. února 1580, a to přímo Petra Voka a Kateřiny z Ludanic. Zažijte úžasnou atmosféru zámeckého prostředí a uspořádejte svůj obřad exkluzivně ve Vokově sále.

Zámecký park / líbezná zákoutí

Líbezných zákoutí máme v zámeckém parku hned několik, vybereme a domluvíme nejkrásnější místo pro vás společně při osobní prohlídce. 

zamek bechyne

zamek Bechyne


zamek Bechyne

zamek Bechyne

Zamek Bechyne