Online rezervace Dárkové poukazy

Koordinace


Víme, co je třeba

Možná právě začínáte plánovat svatbu a říkáte si, jak všechno zvládnout a ještě si to užít.
Dokud se nezačnete svatbou zaobírat, ani netušíte, co je vlastně všechno potřeba zařídit. A že je toho opravdu hodně! Květiny, šaty, prstýnky, boty, místo pro svatbu a pozvánky napadnou asi každého, ale co třeba výběr menu, profesionální catering, navigační systém na svatbě, dárky pro svatebčany, jak odlišit pozvánky, kam koho usadit a jak vlastně probíhá celý obřad? Zdá se Vám toho příliš? Nezoufejte, právě proto jsou vždy v ceně pronájmu zahrnuty služby naší svatební koordinátorky!


proč si koordinátora na svatbu rozhodně vzít? 
Sestavili jsme Vám důvody od A do Zet.


A

AUTOMOBIL
Rádi byste jeli na svou svatbu nějakým speciálním vozem? Stačí nám říct a my Vám Váš sen splníme!

B

BRÁNA
Jsme schopni Vám zajistit slavnostní květinovou bránu a to podle Vašich představ.

C

CATERING
Zařídíme Vám catering od našich prověřených dodavatelů.

Č

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Velmi důležitá součást svatby, aby vše běželo tak, jak má být. Nechte časový harmonogram a koordinaci na nás a užijte si svůj velký den bez starostí!

D

DORT
Je libo dort v barvách vaší svatby? Netradiční malé dortíčky či cupcakes? Naši dodavatelé Vám splní všechna přání!

E

EXKLUZIVITA
Zámecké prostředí je tím pravým pro vaši romantickou svatbu, na kterou budou všichni ještě dlouho vzpomínat!

F

FOTOGRAF
Chcete mít svůj den D zachycený na profesionálních fotkách? Spolupracujeme pouze s fotografy, kteří jsou profesionály ve svém oboru.

H

HUDBA  – Doporučíme a zařídíme Vám hudbu k obřadu, k hostině i na večerní party.

I

INSPIRACE
Díky bohatým zkušenostem a bezpočtu svateb, které jsme pořádali, máme opravdu bohatou zásobárnu nápadů, tipů a inspirací, jak udělat váš velký den tím NEJ.

J

JEDINEČNOST
Jste pro nás velmi důležití. A protože chceme, aby Vaše svatba byla jedinečná, nikdy se u nás nepotkáte s další svatbou. Vždy se věnujeme pouze Vám.

K

KADEŘNÍK, KOSMETIČKA, KVĚTINY
Máme ověřené a vyzkoušené kontakty a rádi se o ně s Vámi podělíme.

L

LÁSKA
S jistotou Vám nabízíme lásku, se kterou svou práci děláme, a kouzelné prostředí zámeckého resortu.

M

MATRIKA
Jakmile dohodneme termín svatby, zarezervujeme Vám ho na místní matrice a také vyřídíme povolení majitele pozemku pro Vaši svatbu

N

NÁPADY, NAVIGACE  – Někdy i pohled z jiné strany pomůže při rozhodování. A aby Vaši hosté nebloudili, postaráme se o navigační systém na celé svatbě.

O

OBŘAD
Postaráme se o kompletní přípravu celého obřadu, vše budeme koordinovat a předem zkonzultujeme průběh tak, aby vše ve svatební den klaplo na jedničku.

P

PÁRTY
Nekažte si svou svatbu starostmi o svatební párty s přáteli, o celou organizaci se postaráme za vás. Naleznete u nás spoustu míst, kde svatební párty uspořádat, ať už pod širým nebem, s barbecue nebo diskotékou!

R

RADY
Budeme Vám k dispozici pro jakýkoliv Váš dotaz, nebojte se zeptat na vše, co Vás zajímá.

Ř

ŘÍZENÍ
Všechen personál nad sebou potřebuje mít někoho, kdo jim rozdá úkoly a bude dohlížet nad tím, aby vše klapalo jak má. A právě od toho, je tady Vaše koordinátorka, která vše řídí za Vás, a Vy tak budete naprosto bez starostí.

S

SEZENÍ  – Zasedací pořádek je, ač se to nezdá, nelehkou záležitostí. Poradíme Vám koho kam posadit, aby nedošlo k nějakému faux pas.

Š

ŠATY
Můžeme Vám poradit, kde sehnat ty nejlepší!

T

TISKOVINY
Přemýšlíte nad svatebním oznámením, svatebními novinami či svatebním menu? Vše vám můžeme zajistit a nechat vytisknout u naši ověřených dodavatelů.

U

UBYTOVÁNÍ
Nemusíte si dělat starosti o to, kde Vaši přátelé složí hlavu a budete si s nimi moci užít celou oslavu až do rána. Zámecký resort disponuje několika ubytovacími kapacitami v těsné blízkosti svatebních míst, která máte možnost využít pro své hosty za speciální ceny.

V

VÝZDOBA
Styl svatby je velmi důležitý, nemusíte si však dělat starosti
po konzultaci s Vámi zajistíme kompletní výzdobu!

VIDEO
Abyste se měli s přáteli u čeho scházet, až si budete po několika letech Váš krásný den připomínat.

Z

ZÁBAVA, ZVYKY
Tradiční svatba se všemi zvyky? Společná polévka, vypouštění holubic, rozbíjení talíře, únos nevěsty? I o to se postaráme dle Vašeho přání!