Online rezervace

Svatby


JEdinečnost okamžiku

V Bechyni jsme s láskou vybudovali místo, kde se historické prostředí potkává s nebývalou pohostinností. Chceme, aby nejkrásnější a nejdůležitější den vašeho života byl velmi osobní a tím nezapomenutelný. Pomůžeme vše zařídit a s maximální péčí se postaráme o každý detail a chvíli, abyste si celý den užili bez stresu a starostí. Uspořádáme pro vás „Svatbu na klíč“. Kompletní svatební servis přímo na míru. Svatební koordinátor vše pečlivě připraví a váš svatební den bude skutečně jedinečný, jako z pohádky.svatební místa

Své ano si můžete říci na mnoha místech Panství Bechyně. Pod širým nebem, v historických prostorách zámku, v neformálním prostředí penzionu Černická obora či hotelu Panská nebo exkluzivně i v loveckém zámečku Černice. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či e-mailem a rádi vás provedeme po Panství Bechyně, abyste si vybrali to správné místo pro svatební den.
K zámecké svatbě patří také svatební hostina. Stoly s mísami dobrého jídla a sklenky naplněné kvalitním vínem. Umíme připravit bankety, rauty, svatební koktejly nebo další formy gastronomie pro váš velký den. Catering zajišťuje dvojnásobný Mistr ČR kuchař Pavel Minář se svým týmem, přímo z restaurace Panská, která je součástí Panství Bechyně.
Vhodných prostor pro Vaši svatební hostinu nebo večerní párty je u nás hned několik. Liší se kapacitou a doporučujeme osobní prohlídku a konzultaci s koordinátorkou a šéfkuchařem.


Černický zámeček

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat

zámecký park s party stanem

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat

Zámecká jízdárna

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat

penzion ČERNICKÁ OBORA

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat

hotel a Restaurace Panská

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat

V nabídce Panství Bechyně je spoustu dalších jedinečných míst a sálů, kompletní přehled naleznete ZDE. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

Vzorové svatební nabídky

Pro vaší lepší představu o tom, kolik by mohla u nás stát vaše svatba, jsme vám připravili tři nejoblíbenější varianty svateb z roku 2018. Pro více informací nás prosím kontaktujte. 

cernicky zamecek svatba

Černický zámeček

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat

zámecký park s party stanem

VÍCE INFORMACÍ nezávazně poptat


Jak nás kontakovat


Adresa 
Zámek 1
391 65 Bechyně
Česká Republika

Provozovatel
Panství Bechyně s.r.o.
IČO: 280 86 571

Kontakt
Tel.: +420 773 662 619
koordinator@resort-bechyne.czPostaráme se o vás


panska-srpen2015-16-
Jana Zahrádková
Event manager