Online rezervace Dárkové poukazy

Poslední volné svatební termíny v roce 2019


18Zář, 2018

Každá princezna by měla mít svatbu na zámku nebo alespoň na malém zámečku, u nás si každá nevěsta může z obou variant vybrat.


Pro rok 2019 máme k dispozici  ještě pár volných svatebních termínů a to například v datech 27. dubna, 22. června nebo 17. srpna.  Další volné termíny můžete poptat na emailové adrese naší koordinátorky Venduly: koordinator@resort-bechyne.cz

Na našem webu jsme také zveřejnili pro vaši lepší představu vzorové nabídky svatebního dne na různých místech našeho resortu vycházející ze svateb letošního roku. Na Černickém zámečku uprostřed zeleného lesa a krásné přírody vyjde svatba s cca 30 hosty okolo 3.800,-Kč na osobu, záleží jen na vašich představách. V ceně je zahrnuto takřka vše co dělá svatbu svatbou - pronájem prostor k obřadu a hostině, čtyřchodové svatební menu, večerní raut s grilováním, společná snídaně s novomanželi druhý den ráno, dále služby naší koordinátorky během příprav  před svatbou i při ní a základní dekorace místa. Navíc přidáváme naprosté soukromí zámečku, který bude v tento slavnostní den jen váš, svatbu na jednom místě a hvězdnou oblohu nad hlavou.Celou naši svatební nabídku si můžete prohlédnout na odkazu níže.


Pro nejkrásnější svatbu klikněte zde

Na fotografii nevěsta Jana, která si svůj svatební den užila na Černickém zámečku v srpnu.

Další novinky