Online rezervace Dárkové poukazy

Ohlédnutí za letní sezónou v Černické oboře


07Lis, 2018

Pár slov od našeho týmu, který se stará o penzion a golfové hřiště v Černické oboře


Milí hosté, golfisté a členové našeho klubu,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu v letošním roce. Ať už jste se ubytovali v našem penzionu či zámečku v srdci Černické obory nebo si vychutnali hru na našem devítijamkovém golfovém hřišti, velmi si vážíme Vaší přízně. Doufáme, že se Vám u nás líbilo. Babí léto nás sice ještě úplně neopustilo, ale penzion a golfový resort již své brány od 1. listopadu uzavřel. Chceme velmi poděkovat všem hráčům, stálým hostům, zkrátka všem, kteří se k nám vracejí a i těm novým, kteří u nás letos byli poprvé. Děkujeme za to, že se k nám vracíte a že si již nyní rezervujete termíny na další sezónu. Je to pro nás důkazem, že má naše práce smysl a těšíme se s Vámi opět na viděnou od 1. dubna 2019.

Přejeme ve zdraví strávené zimní měsíce a krásný vánoční čas. Nicole, Monika, Pavel, Honza, Jirka.

Další novinky