Online rezervace

Na chalupě v jižních Čechách


10Kvě, 2018

Kdo chce alespoň na týden opustit ruch zaprášeného města, měl by zauvažovat o dovolené na čerstvém vzduchu, nejlépe v lese. Pokud chalupu nemáte a chcete si vyzkoušet život chalupáře, pronajměte si třeba naší Černickou hájenku a zažijte stylovou dovolenou v jižních Čechách.


Stále totiž máme dva volné termíny na naší Černické hájence pro týdenní prázdninovou dovolenou s nástupem od 14.července nebo od 21.července 2018. V hájence je 6 pevných lůžek s možností dalších přistýlek, vejde se tam tedy i opravdu velká rodina. Hlavním lákadlem jsou hluboké lesy přírodní památky Černická obora, nepřeberné množství výletů do nedalekého okolí, turistické a cyklistické stezky nebo úžasně čistý vzduch v širokém okolí. A dost možná v této době i sběr hub nebo borůvek, které jsou nejen plné vitamínů, ale i pohyb při jejich sběru každému z nás může jen prospět. Zatímco houby ani borůvky slíbit nemůžeme, věříme že dovolená v jižních Čechách Vám učaruje natolik, že se k nám budete rádi vracet.

Fotogalerie Rezervace

Další novinky

 • 23Kvě, 2018
  Kulturní kalendář Bechyně - červen 2018

  Rádi bychom vám každý měsíc přinášeli přehled zajímavostí, které se budou odehrávat v Bechyni. Doufáme že tyto informace budou užitečné jak pro Bechyňáky tak pro ostatní návštěvníky našeho krásného lázeňského města.

 • 21Kvě, 2018
  Tip na výlet: Bechyně

  V Čechách je spoustu výjimečných míst, nicméně lázeňské město Bechyně v sobě koncentruje velké množství zajímavostí - od kulturně-historických památek až technické či přírodní. V létě může výletník či turista navštívit i celou řadu koncertů nebo výstav.

 • 15Kvě, 2018
  Slevy na partnerských hřištích 2018

  Oživení hry na partnerských hřištích pro členy 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně