Online rezervace

Na chalupě v jižních Čechách


10Kvě, 2018

Kdo chce alespoň na týden opustit ruch zaprášeného města, měl by zauvažovat o dovolené na čerstvém vzduchu, nejlépe v lese. Pokud chalupu nemáte a chcete si vyzkoušet život chalupáře, pronajměte si třeba naší Černickou hájenku a zažijte stylovou dovolenou v jižních Čechách.


Stále totiž máme dva volné termíny na naší Černické hájence pro týdenní prázdninovou dovolenou s nástupem od 14.července nebo od 21.července 2018. V hájence je 6 pevných lůžek s možností dalších přistýlek, vejde se tam tedy i opravdu velká rodina. Hlavním lákadlem jsou hluboké lesy přírodní památky Černická obora, nepřeberné množství výletů do nedalekého okolí, turistické a cyklistické stezky nebo úžasně čistý vzduch v širokém okolí. A dost možná v této době i sběr hub nebo borůvek, které jsou nejen plné vitamínů, ale i pohyb při jejich sběru každému z nás může jen prospět. Zatímco houby ani borůvky slíbit nemůžeme, věříme že dovolená v jižních Čechách Vám učaruje natolik, že se k nám budete rádi vracet.

Fotogalerie Rezervace

Další novinky

 • 11Srp, 2018
  Recept - nejoblíbenější jídla sezony 2018 v restauraci Panská

  Pastva nejen pro oči - na následujících snímcích jsou zachycena nejoblíbenější jídla, která pro vás tuto sezonu připravují naši kuchaři v restauraci Panská, ve stejnojmenném hotelu na náměstí v Bechyni. Naše milé kuchaře jsme poprosili, aby odtajnili recept na nejoblíbenější pokrm, který naleznete v článku.

 • 06Srp, 2018
  Seniorské výhody na golfu v Bechyni

  Přijeďte si zahrát na bechyňské golfové hřiště. Vítaní jsou samozřejmě všichni hráči, ale speciální nabídku jsme připravili pro kategorii seniorů - čili pro všechny od 55 let.

 • 28Červ, 2018
  Jižní Čechy od 400,-Kč na osobu a noc

  Nabízíme poslední dva volné prázdninové termíny ubytování v Černické hájence.