Online rezervace

Dovolená v penzionu a spousta úžasných výletů


01Kvě, 2018

Dovolená v jižních Čechách, navíc mimo hlavní turistické tepny, je to pravé pro každého kdo chce alespoň na chvíli vyskočit ze stereotypu městského prostředí. V našem penzionu máme o prázdninách stále volné pokoje.


Kontrola termínů a rezervace online

Když k nám přijedou hosté, na týdenní dovolenou, mají na výběr z mnoha způsobů jak trávit volný čas. Když pomineme cyklovýlety či procházky do okolních lesů, houbaření či sběr borůvek, je zde i celá řada dalších kratochvílí, ze který si každý vybere to pravé. Každý den tedy mohou vyrazit na zajímavá místa a vrátit se zpět do přívětivého prostředí našeho penzionu či hotelu a nabrat síly na další dny.

Penzion Golf i hotel Panská se nacházejí v turistickém regionu Toulava, jež propojuje střední a jižní Čechy, a ve kterém se nachází velké množství přírodních zajímavostí, historických míst a pominout nelze ani cestování za jídlem a pitím. Projet jistě nestihnete všechno. A my vám rádi doporučíme ta nejlepší místa.

Další novinky

 • 23Kvě, 2018
  Kulturní kalendář Bechyně - červen 2018

  Rádi bychom vám každý měsíc přinášeli přehled zajímavostí, které se budou odehrávat v Bechyni. Doufáme že tyto informace budou užitečné jak pro Bechyňáky tak pro ostatní návštěvníky našeho krásného lázeňského města.

 • 21Kvě, 2018
  Tip na výlet: Bechyně

  V Čechách je spoustu výjimečných míst, nicméně lázeňské město Bechyně v sobě koncentruje velké množství zajímavostí - od kulturně-historických památek až technické či přírodní. V létě může výletník či turista navštívit i celou řadu koncertů nebo výstav.

 • 15Kvě, 2018
  Slevy na partnerských hřištích 2018

  Oživení hry na partnerských hřištích pro členy 1. Jihočeského golfového klubu Bechyně