Online rezervace

Dovolená v penzionu a spousta úžasných výletů


01Kvě, 2018

Dovolená v jižních Čechách, navíc mimo hlavní turistické tepny, je to pravé pro každého kdo chce alespoň na chvíli vyskočit ze stereotypu městského prostředí. V našem penzionu máme o prázdninách stále volné pokoje.


Kontrola termínů a rezervace online

Když k nám přijedou hosté, na týdenní dovolenou, mají na výběr z mnoha způsobů jak trávit volný čas. Když pomineme cyklovýlety či procházky do okolních lesů, houbaření či sběr borůvek, je zde i celá řada dalších kratochvílí, ze který si každý vybere to pravé. Každý den tedy mohou vyrazit na zajímavá místa a vrátit se zpět do přívětivého prostředí našeho penzionu či hotelu a nabrat síly na další dny.

Penzion Golf i hotel Panská se nacházejí v turistickém regionu Toulava, jež propojuje střední a jižní Čechy, a ve kterém se nachází velké množství přírodních zajímavostí, historických míst a pominout nelze ani cestování za jídlem a pitím. Projet jistě nestihnete všechno. A my vám rádi doporučíme ta nejlepší místa.

Další novinky

 • 16Říj, 2018
  Více jednolůžkových pokojů na hotelu Panská

  Prázdniny jsou u konce a proto mnozí z vás musí dát přednost služební cestě před dovolenou či výletem. V tomto období jsou u nás nejvíce žádané jednolůžkové pokoje, proto pro vás přinášíme dobrou zprávu.

 • 02Říj, 2018
  Pronájem bytu v Bechyni

  Možným zájemcům nabízíme pronájem bytu v Bechyni.

 • 02Říj, 2018
  GOLF - Členství 2019 s překvapením

  Již nyní na našem webu můžete nalézt aktualizovaný ceník členských poplatků v 1. Jihočeském golfovém klubu Bechyně pro rok 2019.