Online rezervace

Dovolená v penzionu a spousta úžasných výletů


01Kvě, 2018

Dovolená v jižních Čechách, navíc mimo hlavní turistické tepny, je to pravé pro každého kdo chce alespoň na chvíli vyskočit ze stereotypu městského prostředí. V našem penzionu máme o prázdninách stále volné pokoje.


Kontrola termínů a rezervace online

Když k nám přijedou hosté, na týdenní dovolenou, mají na výběr z mnoha způsobů jak trávit volný čas. Když pomineme cyklovýlety či procházky do okolních lesů, houbaření či sběr borůvek, je zde i celá řada dalších kratochvílí, ze který si každý vybere to pravé. Každý den tedy mohou vyrazit na zajímavá místa a vrátit se zpět do přívětivého prostředí našeho penzionu či hotelu a nabrat síly na další dny.

Penzion Golf i hotel Panská se nacházejí v turistickém regionu Toulava, jež propojuje střední a jižní Čechy, a ve kterém se nachází velké množství přírodních zajímavostí, historických míst a pominout nelze ani cestování za jídlem a pitím. Projet jistě nestihnete všechno. A my vám rádi doporučíme ta nejlepší místa.

Další novinky

 • 11Srp, 2018
  Recept - nejoblíbenější jídla sezony 2018 v restauraci Panská

  Pastva nejen pro oči - na následujících snímcích jsou zachycena nejoblíbenější jídla, která pro vás tuto sezonu připravují naši kuchaři v restauraci Panská, ve stejnojmenném hotelu na náměstí v Bechyni. Naše milé kuchaře jsme poprosili, aby odtajnili recept na nejoblíbenější pokrm, který naleznete v článku.

 • 06Srp, 2018
  Seniorské výhody na golfu v Bechyni

  Přijeďte si zahrát na bechyňské golfové hřiště. Vítaní jsou samozřejmě všichni hráči, ale speciální nabídku jsme připravili pro kategorii seniorů - čili pro všechny od 55 let.

 • 28Červ, 2018
  Jižní Čechy od 400,-Kč na osobu a noc

  Nabízíme poslední dva volné prázdninové termíny ubytování v Černické hájence.