Online rezervace

Dětský den na golfu


03Čer, 2018

V pátek 1. června jsme na našem hřišti v Bechyni připravili zábavný golfový program pro táborskou sportovní základní školu Zborovská a pro základní školu Soběslav. Užily si super den v krásném zeleném prostředí mimo město a hlavně mimo školní lavice.


Tradici dětských dní na golfovém hřišti jsme založili již minulý rok a to díky podpoře České golfové federace a jejich projektu Se školou na golf. Ráno jsme děti rozřadili do skupin, kde se o ně postarali naši trenéři, kteří jim vysvětlili principy golfové hry, a začali trénink na puttingu, chippingu a driving range, takže si děti mohly vyzkoušet všechny tři základní typy golfových úderů. 

Na závěr proběhla samozřejmě soutěž o drobné ceny, golfový míček si ale na památku odnesl každý. 

U soutěže soběslavské základní školy se jasně ukázalo jak je trénink důležitý. Zvítězili totiž budoucí golfisté, kteří naše hřiště se svou školou navštěvují každou středu v rámci volitelného kroužku, opět díky projektu ČGF Se školou na golf. S touto základní školou spolupracujeme již druhým rokem a máme radost z každého juniora, který s golfem díky projektu skutečně začne. Do začátku potřebuje opravdu jen chuť naučit se něco nového - o veškeré vybavení se staráme my. 

Další novinky

 • 11Srp, 2018
  Recept - nejoblíbenější jídla sezony 2018 v restauraci Panská

  Pastva nejen pro oči - na následujících snímcích jsou zachycena nejoblíbenější jídla, která pro vás tuto sezonu připravují naši kuchaři v restauraci Panská, ve stejnojmenném hotelu na náměstí v Bechyni. Naše milé kuchaře jsme poprosili, aby odtajnili recept na nejoblíbenější pokrm, který naleznete v článku.

 • 06Srp, 2018
  Seniorské výhody na golfu v Bechyni

  Přijeďte si zahrát na bechyňské golfové hřiště. Vítaní jsou samozřejmě všichni hráči, ale speciální nabídku jsme připravili pro kategorii seniorů - čili pro všechny od 55 let.

 • 28Červ, 2018
  Jižní Čechy od 400,-Kč na osobu a noc

  Nabízíme poslední dva volné prázdninové termíny ubytování v Černické hájence.