Online rezervace

Černická hájenka, nové ubytování na Panství Bechyně


05Bře, 2018

Týdenní dovolená uprostřed nádherné přírody jižních Čech.


Černická hájenka uprostřed lesa je skvělé ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, sportovce i lenochy. Čeká vás plně vybavená kuchyně s jídelnou, propojený obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna a zahrádka s posezením. Pokud se vám nebude chtít vařit, využijte nabídky restaurace v penzionu Golf, který se nachází "coby kamenem dohodil".  Záleží jen na vás jestli si užijete romantický pobyt ve dvou nebo s sebou vezmete tolik dětí a kamaradů, kolik se vás tam vejde, cena pronájmu zůstává stejná.  


Online Rezervace


Další novinky

 • 03Čer, 2018
  Dětský den na golfu

  V pátek 1. června jsme na našem hřišti v Bechyni připravili zábavný golfový program pro táborskou sportovní základní školu Zborovská a pro základní školu Soběslav. Užily si super den v krásném zeleném prostředí mimo město a hlavně mimo školní lavice.

 • 23Kvě, 2018
  Kulturní kalendář Bechyně - červen 2018

  Rádi bychom vám každý měsíc přinášeli přehled zajímavostí, které se budou odehrávat v Bechyni. Doufáme že tyto informace budou užitečné jak pro Bechyňáky tak pro ostatní návštěvníky našeho krásného lázeňského města.

 • 21Kvě, 2018
  Tip na výlet: Bechyně

  V Čechách je spoustu výjimečných míst, nicméně lázeňské město Bechyně v sobě koncentruje velké množství zajímavostí - od kulturně-historických památek až technické či přírodní. V létě může výletník či turista navštívit i celou řadu koncertů nebo výstav.