Online rezervace Dárkové poukazy

Catering


Vše pro váš den

Oslavte svou speciální událost v krásné atmosféře našeho resortu na Panství Bechyně. Vynikající a kreativní kuchyně, přátelská atmosféra a vysoce profesionální personál vám zajistí, aby váš zvláštní den byl krásný a příjemný. Můžete si vybrat z několika předem připravených nabídek pro každou příležitost, která potěší každého z účastníků, nebo s námi spolupracujte při vytváření vlastního menu.


O co nám jde


Jídlo

Vynikající kuchyně

Jídlo je srdcem každé události. Zlepšíme váš den tím, že vybereme jen ty nejlepší ingredience a změníme je na magické pokrmy. Naše služby zahrnují kompletní přípravu jídel a nápojů. Můžete si vybrat z již připravených menu nebo se k nám připojit při vytváření vlastních, které jistě potěší váš vkus.


Dokonalá atmosféra

Ať už chcete oslavit vaše narozeniny nebo se setkat s rodinou, nebo něco jiného, uděláme z této události příjemný a nezapomenutelný zážitek. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti s plánováním různých událostí a zajistí, aby se jednalo o skvělou akci pro vás i vaše hosty!

Jídlo


Jídlo

Personál a vybavení

Náš profesionální tým si vezme vaši představu a převede ji do reality. Vlastní návrhy pro květinovou výzdobu, osvětlení a interiérové úpravy podle vašich představ, udělají z vaší zvláštní události příjemný a nezapomenutelný zážitek. Poskytujeme veškeré vybavení z hlediska stolů, židlí a plné služby z hlediska květinové výzdoby.


Kdo vám řekne víc


panska-srpen2015-16-
Jana Zahrádková
Event manager

Kontakt
Tel.: +420 773 662 619
koordinator@resort-bechyne.cz