Online rezervace Dárkové poukazy

Catering


Oslavte svou speciální událost v krásné atmosféře našeho resortu na Panství Bechyně. Vynikající a kreativní kuchyně, přátelská atmosféra a vysoce profesionální personál vám zajistí, aby váš zvláštní den byl krásný a příjemný. Můžete si vybrat z několika předem připravených nabídek pro každou příležitost, která potěší každého z účastníků, nebo s námi spolupracujte při vytváření vlastního menu.


Profesionální servis


Jídlo

Vynikající kuchyně

Jídlo je srdcem každé události. Zlepšíme váš den tím, že vybereme jen ty nejlepší ingredience a změníme je na magické pokrmy. Naše služby zahrnují kompletní přípravu jídel a nápojů. Můžete si vybrat z již připravených menu nebo se k nám připojit při vytváření vlastních, které jistě potěší váš vkus.


Dokonalá atmosféra

Ať už chcete oslavit narozeniny, setkat se s rodinou nebo s přáteli, uděláme z této události příjemný a nezapomenutelný zážitek. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a zajistí, aby se pro všechny zúčastněné jednalo o skvělou akci.

Jídlo


Jídlo

Personál a vybavení

Náš tým dokáže hosty okouzlit nejenom dokonale připraveným jídlem, ale také svým zodpovědným přístupem. Ať už se jedná o přípravu květinové a interiérové výzdoby, osvětlení nebo vybavení, vždy udělají vše proto, aby z vaší zvláštní události udělali nezapomenutelný zážitek. 


Kdo vám řekne víc


Kontakt
Tel.: +420 773 662 619
koordinator@resort-bechyne.cz