Kulturní léto - program

Kulturní léto 2015:

Koncert Věry Špinarové v Zámecké Jízdárně již 23.5.2015! Vstupenky v předprodeji v sití Ticketportal a na vybraných místech uvedených na plakátech.

 

Kulturní léto - program

 

Kulturní léto 2014:

Kulturní léto - program

Kulturní léto 2013:

Předprodej vstupenek:
Kulturní středisko Bechyně (381 213 338)
Tourist Informaiton Office Bechyně (381 213 822, 602 843 442)
Ticketpro: www.ticketpro.cz

   

14.7.2013, 18:30h

Zámecká jízdárna

Ondřej Havelka a Jeho Melody Makers Kulturní léto - program  

10.8.2013, 19:00h

Zámecká jízdárna

Divcí Válka Františka Ringo Čecha Kulturní léto - program  

20.9.2013, 19:00h

Zámecká jízdárna

Hana Zagorová a host Petr Rezek Kulturní léto - program  

 

---------------------------------------------------------

Kulturní léto 2012:

Předprodej vstupenek: info@zamek-bechyne.cz a +420 603 419 590

5.5. ve 13:00 hodin, Zámek Bechyně
Přehlídka trubačských souborů a Den Myslivosti, pořádaná Panství Bechyně a Diana myslivecký spolek žen.
Vstupné: 40,- / 20,-

23.5. od 19:00 hodin, Zámecká jízdárna
LUCIE BÍLÁ a Petr Malásek
Recitál nejslavnější české zpěvačky, pořádaný VM Art Production.
Vstupné: 850,- / 750,-

16.6. od 17:00 hodin, Vokův sál
CONCERTINO DI PRAGA, již tradiční přehlídka výtezů mezinárodní soutěže mladých talentů v klasické hudbě, koncert je pořádán Českým rozhlasem. 
Vstupné: 80,- / 30,-

24.7. od 19:30 hodin, Vokův sál
LA PELLEGRINA, Barokní večer – opera Les Indes Galantes od Jeana Philipa Rameau. 
Závěrečné vystoupení účastníků mezinárodního workshopu pro polo-profesionáli, koncert je pořádán společností La Pellegrina.
Vstupné: 100.- / 50.-

neděle 5.8. od 14:00 hodin, Zámecká jízdárna či park
85 ČLENNÁ MLADISTVÁ SMYČCOVÁ FILHARMONIE Z NĚMECKA. 
Nejmladší německý špičkový orchestr, který čítá 85 talentů mezi 11 a 19 lety, vybraných z nejlepších hudebních škol a spolků. Nechte se okouzlit mladictvou svěžestí párovanou s absolutní profesionalitou. 

Program: Mendelssohn, Telemann a Dvořák
Dirigent: Michael Sanderling, šéfdirigent Drážďanské Filharmonie
Koncert je pořádán Panství Bechyně.
Vstupné: DOBROVOLNÉ

----------------------------------------------

Kdo vystupoval na ulynulých ročnících:

1998: Jan Kačer, Jiří Menzel

1999: Jan Kačer, Pavel Šporcl, Josef Vinklář, Pavel Steffal, Jarmila Chaloupoková, Brian Wright, Štěpánka Drábová, Tomáš Töpfer a soubor Divadla Na Fidlovačce s představením Fidlovačka aneb Žadný hněv a žádná rvačka, Divadlo Esence, Mozyesovo kvarteto

2000: Pavel Landovský, jihočeské Divadlo Č. Budějovice v režii Jiřáho Mezela a Jana Kačera. Tomáš Töpfer v hlavní roli Cyrano z Bergeracu. Představení souboru Divadla Na Fidlovačce. Orchestr Virtuosi di Praga

2001:

2002: Divadlo Na Vinohradech s představením Milostné Dopisy s Janou Hlaváčovou a Petrem Kostkou. Divadelní spolek Kašpar s Janem Potměšilem. Soubor Jihočeského Divadla s představením Signor Kartáč. Jarel Nohavica a Českomoravská hudební společnost. Poutníci středověku. Dejvické Divadlo s představením Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete. Ladislav Mrkvička. Pavel Šporcl. Alfred Strejček a Štěpán Rak. Ondřej Havelka and his Melody Makers. Květa Fialová, Libuše Švormová, Naďa konvalinková a Václav Postánecký s inscenací Štika k obědu.

2003: Petr Nárožný. Marta Vančurová a Vlastimil Harapes ve hře Poslední léto. Divadlo Na Fidlovačce představilo hru Obchodník s deštěm v režii Tomáše Töpfera. Jarek Nohavica. J.A.R. - Holý, Viktořík, Klempíř, Bárta, Chýška, Zbořil, Jelínek, Balzar, Kaspar a Kop. Bořivoj Navrátil. Mezinárodní symfonický orchestr La Pellegrina. Alfred Strejček, Šťepán Rak, Jitka Molavcová a Vladimír Preclík v Podvečeru mezi sochami. jihočeská komorní filharmonie a Nostitzovo kvarteto.

jazzfe 2003: Josef Vejvoda trio, Eva Emingerová a Latin trio, Jan Jirucha - J.J.Jazzmen, Petr Zelenka Kvartet, Karel Růžička, Balzar trio, No Boarders.

2004: Milan Lasica. Soubor Divadla u Hasičů Praha s představením Co v detektivce nebylo v hlavní roli s Petrem Nárožným. Vladimír Hron. Pavel Šporcl. Robert Pacourek a Klára Novotná. La Pellgrina. Ondřej Havelka and his Melody Makers.

jazzfe 2004: Afro Cuban All Stars (Kuba), Silvan Zingg Duo (CH), Mike Hurryup and His Boys, Jan Kořínek a Groove, Yvonne Sanchez and Brizilian Mood, Dan Bárta a Illustratophere, Jana Koubková a EU Band.

jazzfe 2005: Marcus Miller (USA), Monkey Business, František Kop, Henryk Miskiewicz (PL), ASPM a Jan Spálený, Acoustic Impact, Cuban Summer, Tarapaca Jazz, DJ Bill.

jazzfe 2006: Billy Cobham (USA), Ramsey Lewis (USA), Milan Svoboda, Petra Bornerová, Tam Tam Orchestra, Ondřej Pivec Organic Quartet, Jana Koubková and her Funk-Latin Band, P.J. Ryba s Mind the Step.

2007:

2008:

2009:

2010: Jarek Nohavica - sedm let poté. Concertino di Praga. Státní Opera Praha s inscenací Rusalky s Andreou Kalivodovou a Jitkou Burgetovou v hlavních rolích. La Pellegrina. Eva Salcmannova a Jan Kačer v ojedinělém představení čtení válečného deníku Milady Součkové, scénáristka Lenka Kolihová - Havlíková.

2011: Concertino di Praga. La Pellegrina. Trofeo Nike Bohemia s Alešem Lopraisem. Kašpárek v Rohlíku. Baletní představení Bolero, Jihočeské Divadlo ČB.

 

AKTUALITY


 

Prodej palivového dřeva
Místo prodeje: Manipulační sklad Bechyně (Na kameňáku)
Kontakt: 603 893 505
 

 

 

 

 

 

bechyně     bechyňský     zámek    resort    hotel    golf    zámecký    golfový    balíčky    balíček    svatba    svatební     svatba na zámku     catering     víkendový pobyt     ubytování     penzion     jižní čechy     výlet     dovolená    turnaj     prohlídka     galerie     muzeum      expozice      petr vok     rožmberkové    sleva     firemní akce    akce     rodina    děti    pivnice     bar    restauarce     zábava      pivnice     pěšky     kolo      brusle     tenis     lužnice      rodinný výlet     výstava     zážitek