Golf

 

Vítáme Vás na nejstarším devítijamkovém hřišti v jižních Čechách, které naleznete 6 kilometrů od romantického městečka Bechyně. První Jihočeský Golf Klub Bechyně byl založen 1994. Celý golfový areál je citlivě zasazen do Národní památky Černické obory, kde jamky vedou částečně lesem.

Nejen hráčům golfu nabízíme ubytování přímo na hřišti v 15 pokojích Penzionu Golf s vlastní restaurací a v 13 pokojích barokního zámečku, který se ideálně hodí pro skupinu toužící po klidném a exkluzivním trávení času v našem resortu.

Pokud preferujete pro ubytování lázeňské město Bechyně, prosím navštivte náš hotel a restauraci Panská, přímo na nově rekonstruovaném náměstí.

Těšíme se na Vaší návštěvu a přejeme hezkou hru!
Váš tým golf resortu Bechyně
+420 777 213 474 

Jak se k nám dostanete:

 

POZOR NOVINKA!!!! PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS SPECIÁLNÍ POBYTOVÉ BALÍČKY!

          

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 4.7.2014

První červencový pátek se v našem klubu konal Den otevřených dveří pro všechny,jež si chtěli zkusit zahrát golf.Pod vedením trenéra pana Miroslava Hromádko a za asistence jeho dcery Markéty a našeho domácího hráče pana Josefa Novotného se zájemci seznámili s hrou,etikou a golfovými pravidly.Zdarma si mohli zapůjčit golfové hole,zkusit odpálit první míč na drivingu a zasoutěžit si v puttingu ve dvou kategoriích.Zúčastnili se jak dospělí, tak i děti.Na vítěze čekala první cena v podobě voucheru na 1 hodinu golfové výuky pro dvě osoby zdarma.Odpoledne byli pro nejmenší připraveny zábavné hry,občerstvení a malé ceny.

Všem děkujeme za návštěvu a těšíme se na brzkou shledanou při hře!!!

                    

 

DĚTSKÁ GOLFOVÁ ŠKOLA 2014

Pokračování v dětské golfové škole a nábor nových dětí.  Výuka bude zahájena na konci dubna 2014. Termín golfové školy 25.4. - 31.10.2014. Výuka: varianta A pátek od 16h. do 17:30h. trenér Marek Schwarz, varianta B sobota od 10h. do 11:30h. trenér Jaroslav Míka. Golfová škola je určena dětem od 6 let.
25.4. a 26.4. proběhne první seznamovací lekce zdarma. Cena kurzu je
2.000Kč/výuka 1x týdně nebo 4.000Kč/výuka 2x týdně. V ceně kurzu je zahrnuto: půjčovné holí, neomezený počet míčků, výuka trenéra, neomezený vstup na bechyňské hřiště včetně cvičných ploch po celou sezónu 2014, aktivní klubové členství, registrace u České Golfové Federace a vydání klubové kartičky. Pro více informací prosím kontaktujte recepci golfu na tel. 777 213 474 nebo emailu info@golf-bechyne.cz

 

 

 

SRDEČNĚ BLAHOPŘEJEME!

Mistrem klubu pro rok 2014 se stal 28.9.2014 VOJTĚCH SYROVÁTKA s celkovým počtem ran 153. Svůj HCP 6,2 si vylešil na HCP 5,4.

 

Náš člen Roman Koutenský zahrál dne 6.9.2014 na jamce č. 3 respektive na jamce č. 12 HOLE IN ONE!

 

 
Náš juniorský člen Martin Vymětal, zahrál v neděli 15.6.2014 na Dětské tour Západ A, vynikající výsledek.             Z původního HCP 51 na HCP 36.
http://www.cgf.cz/TournResultCategory.aspx?IDTournCategory=415877426

 

Náš člen Zdeněk Doskočil uhrál dne 31.8.2013 na jamce č. 8 HOLE IN ONE!

 

 

Pro aktuální zprávy se světa golfu navštivte www.cgf.cz 

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf  http://nhg.cz/
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY

Vážení golfisté,

přijďte si zahrát tuto neděli 2.11.2014 DVĚ HOLE A PUTTER/ HCP NEDĚLI.

Od 9 hodin. Více info a přihlášky na www.cgf.cz nebo na recepci klubu.

 

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ A HRÁČI GOLFU,


konec sezóny se blíží a golfové hřiště má omezený provoz.
Otevřeno je od 9:30 do 16 hodin.

v listopadu hrajeme se slevou 10%

V případě ranních mrazíků prosíme nevstupujte na green!

Recepce klubu, celé hřiště a driving range bude UZAVŘENO od 18.11.2014.

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky.
Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na shledanou v příštím roce!

Golf Resort Bechyně

 

Přijďte se svými dětmi tento pátek na Panskou a užijte si s nimi Halloween! Připravena je výtvarná dílna pro menší i větší, a navíc speciální dětské menu! Akce je od 14 do 17 hod.

 

--------------------------------------

Vánoce budou sice až za několik týdnů, ale my jsme pro Vás již připravili speciální pobytový balíček. Přijeďte strávit adventní čas k nám, do hotelu Panská!

-------------------------------------

Již za měsíc budeme slavit svátek sv. Martina a k němu neodmyslitelně patří svatomartinské víno a husa. Připravili jsme pro Vás speciální pobytový balíček, abyste si tento svátek mohli vychutnat v klidu a pohodě.

-------------------------------------

Naše restaurace Panská bude po dlouhé době otevřena celoročně a my jsme pro Vás připravili spoustu akcí, na kterých Vás rádi přivítáme.

-------------------------------------

NOVINKA!!

------------------------------------

S potěšením oznamujeme, že po delší přestávce znovu-otevíráme dne 1.6.2014 

Muzeum Vladimíra Preclíka

Otevírací doby Muzea v areálu Zámku Bechyně:

Červen a září – čtvrtek až neděle od 10:00 do 16:00hodin

Červenec a srpen – úterý až neděle od 10:00 do 16:00hodin

vstupenky jsou k zakoupení přímo v Muzeu v areálu Zámku.

Vstupné: 70,-Kč, snížené 40,-Kč a děti do 12let zdarma.

Muzeum bude otevřené do 30.9.2014


 

 

Prodej palivového dřeva
Místo prodeje: Manipulační sklad Bechyně (Na kameňáku)
Kontakt: 603 893 505
Ceník palivového dřeva 

 

 

 

 

 

bechyně     bechyňský     zámek    resort    hotel    golf    zámecký    golfový    balíčky    balíček    svatba    svatební     svatba na zámku     catering     víkendový pobyt     ubytování     penzion     jižní čechy     výlet     dovolená    turnaj     prohlídka     galerie     muzeum      expozice      petr vok     rožmberkové    sleva     firemní akce    akce     rodina    děti    pivnice     bar    restauarce     zábava      pivnice     pěšky     kolo      brusle     tenis     lužnice      rodinný výlet     výstava     zážitek