Golf

1.JIHOČESKÝ GOLFOVÝ KLUB BECHYNĚ

 

Vítáme Vás na nejstarším devítijamkovém hřišti v jižních Čechách, které naleznete 6 kilometrů od romantického městečka Bechyně. První Jihočeský Golf Klub Bechyně byl založen 1994. Celý golfový areál je citlivě zasazen do Národní památky Černické obory, kde jamky vedou částečně lesem.

Nejen hráčům golfu nabízíme ubytování přímo na hřišti v 15 pokojích Penzionu Golf s vlastní restaurací a v 13 pokojích barokního zámečku, který se ideálně hodí pro skupinu toužící po klidném a exkluzivním trávení času v našem resortu.

Pokud preferujete pro ubytování lázeňské město Bechyně, prosím navštivte náš hotel a restauraci Panská, přímo na nově rekonstruovaném náměstí.

Těšíme se na Vaší návštěvu a přejeme hezkou hru!
Váš tým golf resortu Bechyně
+420 777 213 474 

Jak se k nám dostanete:

 


ZAHÁJENÍ SEZONY 2015


VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, GOLFISTÉ,

s radostí Vám oznamujeme zahájení nové golfové sezony v Golf Resortu Bechyně. 

HŘIŠTĚ JE OTEVŘENO OD 6.DUBNA.

UPOZORNĚNÍ:

Jamka č.4 -  s provizorními odpališti.

Jamka č.5 - půda v opravě, označená modrými kolíky.

 

Recepce golfového klubu je v provozu denně od 8:00 do 20:00 hodin.V případě potřeby se, prosím, neváhejte kdykoli obrátit a tel.: 777 213 474 nebo na e-mail info@golf-bechyne.cz.

Přejeme Vám mnoho golfových úspěchů v sezoně 2015 a těšíme se na setkání.

Golf Resort Bechyně


 

PŘIPRAVUJEME!!!

 

Chcete začít s golfem?

Pak navštivte Den otevřených dveří 2015, bude to pro Vás dobrý úvod ke golfové hře a jedinečná možnost si vyzkoušet vše ZDARMA!!!
Noví zájemci se dozvědí od zkušených trenérů základy golfu, něco o golfových pravidlech a v neposlední řadě o golfovém hřišti . A nejen to, vzít golfovou hůl do rukou a odpálit své první míčky budete moci na cvičných plochách i Vy sami.
A jako bonus můžete soutěžit v puttování o výhru v podobě "60 minut golfové výuky s trenérem" a to ve dvou kategoriích děti do 15 let a dospělí.
Pro ty z Vás, jež zajímá okolí nabízíme také prohlídku pokojů v Penzionu Golf ,Černickém zámečku a sami si pak můžete projít novou naučnou stezku, jež vede přes Golf resort.
Přijďte strávit poslední květnovou sobotu k nám, srdečně Vás přivítáme!!!

 


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 4.7.2014

První červencový pátek se v našem klubu konal Den otevřených dveří pro všechny,jež si chtěli zkusit zahrát golf.Pod vedením trenéra pana Miroslava Hromádko a za asistence jeho dcery Markéty a našeho domácího hráče pana Josefa Novotného se zájemci seznámili s hrou,etikou a golfovými pravidly.Zdarma si mohli zapůjčit golfové hole,zkusit odpálit první míč na drivingu a zasoutěžit si v puttingu ve dvou kategoriích.Zúčastnili se jak dospělí, tak i děti.Na vítěze čekala první cena v podobě voucheru na 1 hodinu golfové výuky pro dvě osoby zdarma.Odpoledne byli pro nejmenší připraveny zábavné hry,občerstvení a malé ceny.

Všem děkujeme za návštěvu a těšíme se na brzkou shledanou při hře!!!

                    

 


SRDEČNĚ BLAHOPŘEJEME!!!


Mistrem klubu pro rok 2014 se stal 28.9.2014 VOJTĚCH SYROVÁTKA s celkovým počtem ran 153. Svůj HCP 6,2 si vylešil na HCP 5,4.

 

Náš člen Roman Koutenský zahrál dne 6.9.2014 na jamce č. 3 respektive na jamce č. 12 HOLE IN ONE!

 

 
Náš juniorský člen Martin Vymětal, zahrál v neděli 15.6.2014 na Dětské tour Západ A, vynikající výsledek.             Z původního HCP 51 na HCP 36.
http://www.cgf.cz/TournResultCategory.aspx?IDTournCategory=415877426

 

Náš člen Zdeněk Doskočil uhrál dne 31.8.2013 na jamce č. 8 HOLE IN ONE!

 

 

Pro aktuální zprávy se světa golfu navštivte www.cgf.cz 

Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf  http://nhg.cz/
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY

 

TUTO SOBOTU 23.5.2015 PROBĚHNE NA BECHYŇSKÉM HŘIŠTI TURNAJ DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A. HŘIŠTĚ TAK BUDE PRO VEŘEJNOST UZAVŘENO OD 8:30 DO CCA 17.00 HODIN.

Děkujeme za pochopení.

Golf Resort Bechyně.


DALŠÍ GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK VE FORMĚ SKVĚLÉHO SUSHI VÁS ČEKÁ JIŽ TENTO PÁTEK 22.5.2015! Nezapomeňte si rezervovat svá místa včas!


Poslední květnový pátek bude opět ve znamení hudby! Těší se na Vás Veronika Němcová se svým klavírem a krásným hlasem!


ANI V KVĚTNU NEBUDETE OCHUZENI O SKVĚLÉ AKCE! Přijďte nás navštívit, ochutnat něco dobrého či si alespoň poslechnout dobrou hudbu. Těšíme se na Vás!

 


VÁŽENÍ GOLFOVÍ PŘÁTELÉ,

HŘIŠTĚ JE V PROVOZU

 

Více info na info@golf-bechyne.cz, tel.č.: 777 213 474 nebo přímo na recepci klubu,která je Vám k dispozici od 8 - 20 hodin.

 

 
Těšíme se na vaši návštěvu!

Golf Resort Bechyně
 

 

NOVINKA!!

 

------------------------------------

S potěšením oznamujeme, že po delší přestávce znovu-otevíráme dne 1.6.2014 

Muzeum Vladimíra Preclíka

Otevírací doby Muzea v areálu Zámku Bechyně:

Červen a září – čtvrtek až neděle od 10:00 do 16:00hodin

Červenec a srpen – úterý až neděle od 10:00 do 16:00hodin

vstupenky jsou k zakoupení přímo v Muzeu v areálu Zámku.

Vstupné: 70,-Kč, snížené 40,-Kč a děti do 12let zdarma.

Muzeum bude otevřené do 30.9.2014


 

 

Prodej palivového dřeva
Místo prodeje: Manipulační sklad Bechyně (Na kameňáku)
Kontakt: 603 893 505
Ceník palivového dřeva 

 

 

 

 

 

bechyně     bechyňský     zámek    resort    hotel    golf    zámecký    golfový    balíčky    balíček    svatba    svatební     svatba na zámku     catering     víkendový pobyt     ubytování     penzion     jižní čechy     výlet     dovolená    turnaj     prohlídka     galerie     muzeum      expozice      petr vok     rožmberkové    sleva     firemní akce    akce     rodina    děti    pivnice     bar    restauarce     zábava      pivnice     pěšky     kolo      brusle     tenis     lužnice      rodinný výlet     výstava     zážitek